Nacházíte se zde: Úvod Agrodivize Poradenství

Poradenství

Společnost AGRA GROUP a.s. se od počátku svého působení  zaměřuje na problematiku výživy rostlin a s tím související vývoj nových technologií. Naše společnost spolupracuje s mnoha výzkumnými a univerzitními pracovišti a zapojuje se do výzkumných projektů, řešících aktuální problémy zemědělské praxe. Důležitou součástí všech těchto aktivit společnosti je poskytování odborných poradenských služeb, především však plošného poradenství v oblasti polních plodin prostřednictvím sítě oblastních reprezentantů.

Nashromážděné poznatky, výsledky výzkumu a dlouholeté zkušenosti odborných specialistů na výživu polních i speciálních plodin umožnily v roce 2007 naplno rozvinout v rámci celé ČR poradenství v ovocných sadech a vinicích, o které je v ovocnářské praxi veliký zájem. Toto poradenství je pak zajišťováno prostřednictvím oblastních reprezentantů za účasti našeho specialisty na výživu sadů a vinic.

V rámci existujícího poradenství zajišťuje společnost AGRA GROUP a.s. vyhodnocování aktuálního výživného stavu porostů polních plodin, sadů i vinic a na základě výsledků zajišťuje návrhy takových výživářských opatření, vedoucích k omezení ztrát na výnosech a kvalitě produkce. Všechny poradenské a konzultační činnosti zajišťuje společnost pro zemědělské subjekty jako součást podpory prodeje listových hnojiv zdarma.

Kontaktujte nás

Agrodivize

Centrála ve Střelských Hošticích

Tovární 201
387 15 Střelské Hoštice

+420 383 399 737
info@agra.cz

Další kontakty

Potravinářská divize

Obchodně výrobní potravinářská divize
v Novém Bydžově

Třída B. Smetany 1332
504 01 Nový Bydžov

+420 724 703 620
food@agra.cz

Další kontakty

Nahoru